مشروح خبر
اخبار شهرستان۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

برگزاري همايش و يادواره شهدای جامعه کارگری درخوی

فرمانده حوزه مقاومت بسيج اداري و كارگري سپاه خوی از برگزاری همايش و یادواره شهدای جامعه کارگری درشهرستان خوی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خوی آوا، «سرهنگ طاها بقال نزاد» بابيان اين که همزمان با هفته بزرگداشت کار و کارگر همايش و یادواره شهدای جامعه کارگري با سخنراني نماینده محترم مردم شهید پرور خوی و چایپاره درمجلس شوراي اسلامي برگزار می شود.

فرمانده حوزه مقاومت بسيج اداري و كارگري سپاه خوی اظهارداشت: مقام والای شهدا همواره قابل نکوداشت و برای تمام اقشار جامعه دارای ظرفیت الگوسازی می باشد.

سرهنگ پاسدار طاها بقال نژاد خاطر نشان کرد: هفته کارو کارگر بهترین فرصت برای تجدید میثاق با مقام کارگران بسیجی است که در دوران دفاع مقدس همواره دوش تا دوش دیگر اقشار جامعه به دفاع از ارزش های اسلامی و آرمان های امام (ره) پرداختند.

وی ادامه داد: به همین منظور و پاسداشت شهدای قشر زحمتکش جامعه یادواره شهدا با برنامه های متنوع فرهنگی همراه با تجلیل از کارگران نمونه بسیجی و جانباز و خانواده معظم شهدای کارگر برگزار می شود.

این مقام مسئول هچنین از برپایی نمایشگاه محصولات تولیدی و صنعتی کارخانه جات و واحدهای تولیدی در حاشیه یادواره خبر داد و با اشاره به شعار سال افزود: این نمایشگاه در راستای منویات رهبری است که در راستای تولید و اشتغال داخلی در 16غرفه اعم از تولیدات دستی، سنتی و صنعتی کارگران خوی در معرض دید عموم شهروندان قرار می گیرد.

بقال نژاد در پایان سخنان خودگفت: یادواره شهدای کارگر با هدف تکریم و بزرگداشت شهدای کارگر مورخه 11اردیبهشت ماه سال جاری با سخنرانی نماینده مردم شهرهای خوی و چایپاره در اداره ارشاد اسلامی شهرستان خوی راس ساعت 10 صبح برگزار می شود.

 

نظر شما

خطایی رخ داده است