مشروح خبر
اخبار شهرستان۲۹ فروردین ۱۳۹۶

اشتغال جوانان یکی از اساسی‌ترین مشکلات در کشور

سرپرست معاونت استانداری و معاونت ویژه شهرستان خوی گفت:اشتغال جوانان و ایجاد فرصتهای شغلی يکي از اساسی ترین مشکلات در کشوراست

به گزارش پایگاه خبری خوی آوا، «علی محمدی ایروانلو» در اولین جلسه شورای هماهنگی کار و اشتغال خوی گفت: هر نظام سیاسی دارای ارکان و پایه هایی جهت استحکام خود است یکی از این پایه ها، خدمات دهی و ایجاد رفاه و آسایش برای مردم است؛ که این امر دردولت تدبیروامید طی ۴ سال گذشته مورد تاکید و اقدامات اساسی قرار گرفته است.
وی اشتغال جوانان و ایجاد فرصتهای شغلی را از اساسی‌ترین مشکلات در کشور عنوان کرده و افزود: دغدغه‌های مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری همواره بر این اصل بوده و امروز مهمترین چالش جمهوری اسلامی در امورات کشور همین موضوع است.
سرپرست فرمانداری خوی در این جلسه توجه به فرصتهای شغلی از دست رفته در سالهای گذشته را مهم ارزیابی نموده و ادامه داد: باید با ایجاد برنامه‌های منسجم، هدفدار و آموزشی خوب، به تخصص‌های شغلی مورد نیازمراکزمختلف صنعتی، تولیدی در در فرصت‌های شغلی فراهم شده مورد توجه قرار گرفته و محور برنامه‌های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ی شهرستان قرار گیرد.
دکتر محمدی ایروانلو در ادامه این جلسه حوزه سلامت را از اولویت‌های مهم مورد تاکید قانون اساسی کشور دانسته و گفت: دغدغه سلامت و توجه به بهداشت و سلامت مردم از توجهات ویژه دولت تدبیروامید بوده است و قطعا دکتر روحانی ریاست محترم جمهور بدون شعارهای پوپولییستی و با رویکرد عملگرانه به امر سلامت و ایجاد بستر برای استفاده از بهداشت و سلامت کم هزینه برای مردم توجه کرده است و این مساله مورد تایید همه‌ی نیروهای سیاسی کشور قرار گرفته است.
گفتنی است در این جلسه، نهادهای مختلف مرتبط در امر اشتغال زایی و نهادهای بانکی و خدماتی گزارشی در خصوص آخرین اقدامات خود ارائه کردند.

 

نظر شما

خطایی رخ داده است