مشروح خبر
اخبار استان۲۴ فروردین ۱۳۹۶

استاندار : با تمام قدرت از آرای مردمی در انتخابات مراقبت خواهیم کرد

استاندار آذربایجان غربی گفت: در ایران زمینه ای برای خشونت وجود ندارد.

 سعادت در مراسم تجلیل از برگزیدگان هفدهمین دوره پرسش مهر با بیان اینکه نحوه مدیریت محیط و تصمیم گیری ها و اعمال قانون در اعمال خشونت تاثیر پذیر است افزود: خشونت يكي از انحراف هاي ذات بشری است و در ایران اسلامی که جامعه توسط مردم اداره می شود دیگر زمینه ای برای خشونت وجود ندارد.

وی با بیان اینکه تمرکز در قدرت ریشه خشونت را قوی خواهد کرد افزود: در جامعه ای که با وجود سلیقه های متفاوت آرامش آن حفظ شود، خشونت در آن راه نمی یابد.

سعادت با اشاره به اینکه تاکنون هیچ جریانی موفق به تحت تاثیر قرار دادن چرخش جریان نخبگان نشده است گفت: مردم ما با شرکت در انتخابات مسیر درست را انتخاب و مسوولین نیز امانتدار انتخاب آنها هستند.

وی گفت: براي اينكه خشونت زمان شاه در جمهوري اسلامي هم ديده نشود مردم سالاري ديني و مشاركت آحاد جامعه در سرنوشت كشور به عنوان اصول اساسي نظام تعيين شده است.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه نتيجه انتخابات مورد قبول همه مردم و مورد حمايت و صيانت مسئولين نظام است خاطر نشان کرد: هرچه قدر تصميم گيري ها توسط مردم و با مشارکت گسترده آنها انجام شود، جامعه عاري از خشونت خواهد شد.

وی با بیان اینکه خشونت زماني اتفاق مي افتد كه نظر مردم مورد توجه قرار نگيرد افزود: امام خميني(ره) براي جلوگيري از خشونت سازوكار انتخابات را جريان سازي كرده اند.

سعادت با ابراز خرسندی از مشارکت ٩٠ هزار نفر از مجموعه دانش آموزان و فرهنگيان استان در پرسش مهر رييس جمهور گفت: اين میزان مشارکت نشان دهنده حضور مردم در صحنه است.

 

نظر شما

خطایی رخ داده است