مشروح خبر
اخبار شهرستان۲۲ فروردین ۱۳۹۶

بهره برداری از تقاطع غیر همسطح جهاد خوی در آینده نزدیک

                                   

شهردار خوی از مراحل پایانی احداث تقاطع غیرهمسطح جهاد خوی خبر داد.

محرم اکبرزاده در گفت و گو با ایسنا منطقه آذربایجان غربی با بیان این مطلب افزود: پروژه تقاطع غیر همسطح جهاد در حال حاضر مراحل نهایی و تکمیلی خود را طی می کند و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

شهردار خوی افزود: همزمان با عملیات بتن ریزی بخش پایانی تقاطع غیر همسطح، اجرای پروژه نصب چراغ های روشنایی و هندریل های این تقاطع نیز در دست اجرا بوده و در حال حاضر رو به اتمام است.

اکبرزاده ادامه داد: پس از اتمام نصب چراغ های روشنایی و هندریل های تقاطع آسفالت ریزی بخش باقیمانده عرشه انجام شده و پروژه آماده بهره برداری می شود.

وی  با بیان این که علاوه بر ساماندهی ورودی های شهر، پروژه تعریض بلوار آیت الله خوئی در دست انجام است، ابراز کرد:  تلاش می شود در کنار اجرای پروژه های مختلف زیباسازی و اجرای باغ و فضای سبز در بخش کناری بلوار در ارتفاعات فنائی، تعریض سمت دیگر آن نیز کمک موثری در ایجاد فضای تردد مناسب و بهسازی و ساماندهی ورودی شهر باشد.

شهردار خوی گفت: پروژه های جدول کشی، زیر سازی و آسفالت ریزی نیز با توجه به مساعد بودن وضعیت جوی از روزهای نخست سال جاری آغاز شده و در بخش های مختلف سطح شهر و کوی ولیعصر در دست انجام است. 

نظر شما

خطایی رخ داده است