مشروح خبر
اخبار شهرستان۱۱ مهر ۱۳۹۶

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خوی: 681 هزار لیتر نفت‌گاز و کوره به واحدهای صنعتی و معدنی خوی واگذار شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خوی با اشاره به اینکه در ماه گذشته 421 هزار و 300 لیتر نفت‌گاز به واحدهای صنعتی و معدنی خوی واگذار شد گفت: از سوی دیگر 260 هزار لیتر نفت‌کوره نیز به این واحدها واگذار شد.

ایرج مرندی در گفت و گو با  خبرنگار خوی آوا، با اشاره به عملکرد شهریور ماه اداره صنعت، معدن و تجارت خوی اظهار داشت: در ماه گذشته یک پروانه بهره‌برداری با سرمایه‌گذاری 30 هزار و 392 میلیون ریال و با اشتغال 10 نفر در خوی صادر شد.

وی افزود: از سوی دیگر دو جواز تاسیس نیز با میزان سرمایه‌گذاری 79 هزار و 707 میلیون ریال و با پیش‌بینی اشتغال 78 نفر صادر شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خوی با اشاره به اینکه در این مدت 421 هزار و 300 لیتر نفت‌گاز به واحدهای صنعتی و معدنی خوی واگذار شد گفت: از سوی دیگر 260 هزار لیتر نفت‌کوره نیز به این واحدها واگذار شد.

وی با اشاره به عملکرد بخش توسعه و تجارت شهرستان خوی بیان کرد: در شهریور ماه ارزش صادرات این شهرستان، هشت هزار دلار و ارزش واردات 965 هزار و 460 دلار بوده است.

مرندی به عملکرد حوزه معدن شهرستان خوی پرداخت و اظهار داشت: در ماه گذشته ضمن بازدید از واحدهای تولیدی دارنده پروانه بهره‌برداری شن و ماسه به تعداد 30 فقره، 20 فقره نیز بازدید از واحدهای معدنی دارای پروانه بهره‌برداری، واحدهای معدنی دارای پروانه اکتشافی در حوزه شهرستان و خارج از حوزه خوی انجام شد.

وی، کنترل مواد معدنی حمل شده از معادن شهرستان را 459 هزار و 528 تن دانست و گفت: از سوی دیگر تحویل شن و ماسه به سه واحد تولیدی دارای پروانه بهره‌برداری در مجموع به مقدار 30 هزار و 720 متر مکعب بوده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خوی با اشاره به عملکرد حوزه بازرسی و نظارت تصریح کرد: در ماه گذشته تعداد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی شهرستان خوی یک هزار و 77 مورد بوده که در این رابطه، 58 فقره پرونده به ارزش ریالی 416 میلیون و 641 هزار و 82 هزار ریال تشکیل شد.

نظر شما

خطایی رخ داده است