مشروح خبر
اخبار استان۰۷ شهریور ۱۳۹۶

استاندار آذربایجان غربی: همواره جوانان کشور ادامه دهنده راه ایثار گران و شهدا هستند

استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از ایثار شهدا، جانبازان، آزادگان و خانواده های آنان گفت: حرکتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی با خون پاک هزاران شهید در مسیر رو به تعالی آغاز کرده، متوقف شدنی نیست.

به گزارش خوی آوا قربانعلی سعادت در همایش نکوداشت شهدای دولت، شهدای شاخص بسیج کارمندان استان و یادواره شهید جهادگر علی فارسی و قربانعلی کوچری افزود: روحیه ایثار و شهادت در جامعه اسلامی نهادینه شده و همواره جوانان ایران اسلامی ادامه دهنده این راه هستند.

وی اضافه کرد: شهدا علاوه بر انگیزه دفاع و تامین امنیت دارای روحیه خدمتگزاری والایی نیز بودند و خاطره شهیدان سبزی و کشتگر هرگز از خاطر جهادگران زدوده نمی شود.

وی اظهار کرد: شهدا حقیقت آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با عمق وجود و باطن خود درک و برای صیانت از این ارزشها مجاهدت کردند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی نیز در این همایش با اشاره به اینکه نرمش قهرمانانه کشورمان در مقابل دشمنان دارای پشتوانه منطقی است، گفت: ما پشتوانه منطقی برای همه رفتارهای دیپلماسی خود داریم و باید بر این مبنا حرکت کنیم.

سردارعابدین خرم افزود: باید با مطالعه زندگینامه شهدا به عمق عقاید و منظومه افکار آنها پی برده و آنان را الگوی خود قرار دهیم و فکر و عمل مورد نظرشان را در زندگی جاری کنیم.

وی اظهار کرد: طبق فرامین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، خدمت در جامعه باید مثل خدمت شهدا بی منت، خالص و عقلانی باشد و این خدمت بی منت است که باعث افتخار خواهد بود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی نیز در این همایش بیان کرد: این سازمان با تقدیم 72 شهید جهادگر در دوران دفاع مقدس، افتخار دارا بودن 23 درصد از مجموع شهدای کارمند استان را دارد.

اسمعیل کریم زاده اضافه کرد: امروز امنیت و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون شهیدان دوران دفاع مقدس و در این راستا تاسی از راه و سیره شهدا تضمین کننده تعالی و پیشرفت جامعه است .

نظر شما

خطایی رخ داده است