مشروح خبر
اخبار شهرستان۳۱ مرداد ۱۳۹۶

فرماندارخوی خبرداد: افتتاح و کلنگ زنی 106 پروژه همزمان با هفته دولت در خوی

فرماندارخوی از افتتاح و کلنگ زنی 106 پروژه با اعتباری بالغ بر 230 میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در شهرستان خوی خبرداد.

سیدمحمدعابدی فرماندارخوی  در گفت و گو با خبرنگار خوی آوا ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت بویژه شهیدان والامقام رجایی و باهنر، به برنامه های هفته دولت در شهرستان خوی اشاره کرد و اظهار داشت: در هفته دولت امسال در شهرستان خوی، مجموعا 106 پروژه با اعتباری بالغ بر 230 میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.
وی افزود: از این تعداد  پروژه، 92 پروژه در بخش عمرانی و با اعتباری بالغ بر 180 میلیارد ریال و تعداد 14 طرح خدماتی، تولیدی و صنعتی نیز با سرمایه گذاری 50 میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم برای 87 نفر به بهره برداری خواهد رسید.
فرماندار خوی در ادامه ، بهره برداری از تقاطع غیر همسطح در جاده مرزی خوی- رازی، افتتاح طرح گازرسانی به چندین روستاها به تعداد 1165 خانوار، افتتاح 9 پروژه آبیاری تحت فشار در بخش کشاورزی، افتتاح طرح تأمین آب آشامیدنی چندین روستا و بهره برداری از چند واحد تولیدی و خدماتی را از جمله این طرح ها دانست .
 وی همچنین دیدار با خانواده های معظم شهداء ، برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای کارمندی و شهیدین رجائی و باهنر ، برگزاری مسابقات ورزشی ، برگزاری همایش با حضور علما، نخبگان و برگزیدگان شهرستان خوی از دیگر برنامه های هفته دولت در شهرستان خوی عنوان کرد.

نظر شما

خطایی رخ داده است