مشروح خبر
اخبار شهرستان۲۸ مهر ۱۳۹۵

برگزاری مسابقات فوتسال لیگ جوانان کشوری در خوی

جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات فوتسال لیگ جوانان کشوری در خوی با حضور فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی در محل فرمانداری برگزار گردید.

دکتر سیوانی فرماندار شهرستان خوی در این جلسه با اشاره به میزبانی خوی در برگزاری مسابقات فوتسال لیگ جوانان کشوری و اهمیت برگزاری برنامه های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی در شهرستان و ایجاد فضای شور و بانشاط بین مردم و علی الخصوص جوانان، برگزاری این گونه برنامه ها و مسابقات ورزشی را در پر کردن اوقات فراغت جوانان و کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر دانست .

وی در ادامه اعلام نمود: از 16 شهریور مسابقات فوتسال لیگ جوانان کشور در خوی آغاز می‌شود.

فرماندار خوی با بیان اینکه آمادگی لازم و خوبی برای برگزاری این گونه مسابقات داریم، تصریح کرد: مسابقات لیگ جوانان کشور باید به صورت قابل قبولی برگزار شود و این یک فرصت است تا ظرفیت‌های خوی در کنار برگزاری مسابقات معرفی شود.

سیوانی ادامه داد: این مسابقات با شرکت 64 تیم از سراسر کشور برگزار و تا 23 شهریور در سه سالن ورزشی دانشگاه پیام نور خوی، شهید چمران و کارگران برگزار خواهد شد که تاکنون 35 تیم به صورت رسمی برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کردند.

فرماندار خوی گفت: نماینده آذربایجان غربی در این مسابقات تیم شمس خوی خواهد بود که توانسته است در مسابقات جوانان استان به مقام اول استانی برسد.

وی با اشاره به تشکیل پنج کمیته تخصصی، تصریح کرد: این کمیته‌ها شامل کمیته‌های اجرایی، پشتیبانی، انتظامی، تبلیغات و گردشگری، فرهنگی است و در حین مسابقات اداره میراث فرهنگی و شهرداری‌های خوی و فیرورق مسئولیت برگزاری تور، خوی گردی را در خلال مسابقات بر عهده خواهند داشت.

وی ادامه داد: پاییز امسال نیز خوی میزبان مسابقات جام جهانی کشتی کودک  خواهد بود .

فرماندار خوی ، اطلاع رسانی و تبلیغ برگزاری این مسابقات و استفاده از فضای شهری برای آگاهی رسانی به مردم و همچنین استفاده از شرایط به وجود آمده را برای معرفی و شناساندن شهرستان خوی مهم دانست .

نظر شما

خطایی رخ داده است