مشروح خبر
اخبار شهرستان۳۱ خرداد ۱۳۹۶

صدور مجوز تاکسی در خوی متوقف شود

سرپرست فرماندار خوی گفت: صدور مجوز تاکسی در خوی باید متوقف شود.

به گزارش پایگاه خبری خوی آوا، سرپرست فرمانداری خوی با بیان اینکه معضل ترافیک یکی از چالش‌های امروز شهرها می‌باشد، اظهار داشت: خوی یکی از شهرهای بزرگ استان بوده و با معضل ترافیک سنگین در نقاط مختلف شهر روبرو است، که باید فکر اساسی برای آن اندیشیده شود و رفع مشکل ترافیک شهر خوی جزء اولویت اول برنامه‌های این شورا می‌باشد.

علی محمدی ایروانلو تصریح کرد: در جلسات شورای ترافیک،  معضلات و مشکلات عدیده ترافیکی خوی مطرح و بررسی می‌شود، در مقابل مشکلات مختلف ترافیکی در خوی باید مسئولان با همکاری و همفکری لازم راهکار و ایده‌های نو برای مشکلات موجود داشته باشند.

رئیس شورای ترافیک خوی با اشاره به صدور مجوزهای بی‌رویه تاکسی در سنوات گذشته ضمن ابراز گلایه از این موضوع، افزود: صدور مجوزهای بی‌رویه تاکسی در سال‌های پیش مشکلات زیادی را در خوی ایجاد کرده است، که از جمله آنها افزایش بی‌رویه تاکسی‌ها در سطح شهر، ایجاد ترافیک سنگین در خیابان اصلی از جمله مرکز شهر و خیابان‌های منتهی به آن گلایه‌مندی تاکسیرانان از وضعیت موجود را به دنبال داشته است.

محمدی‌ایروانلو خاطرنشان کرد: باید صدور مجوز برای تاکسی در خوی متوقف شود، چراکه تعداد از آنها در این شهرستان به حد زیادی افزایش‌ یافته و تأثیر زیادی در ترافیک شهرستان داشته است.

سرپرست فرمانداری خوی یادآور شد: مباحث و مشکلات ترافیکی در قدم اول باید توسط کارشناسان در کمیته فنی ترافیک خوی بحث و بررسی شده، در نهایت برای تصویب به شورای ترافیک ارائه شود.

وی افزود: در تصویب مصوبات شورای ترافیک، برای جلوگیری از تبعات اجتماعی باید مسائل اجتماعی در نظر گرفته شود.

وی تصریح کرد: بررسی اعتراض تاکسیرانان و انتقال ایستگاه تاکسی‌های روستایی از دیگر موضوعات مورد بررسی در این جلسه بود که بعد از بررسی و حاصل شدن نتیجه در جلسات بعدی اعلام خواهد شد.

محمدی با بیان این‌که دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید با انجام وظایف و امورات محوله خود در خدمات‌رسانی و ایجاد آرامش و آسایش مردم کوشا باشند، اظهار داشت: وظیفه فرمانداری نظارت بر کارهای اجرایی و نحوه عملکرد دستگاه‌ها می‌باشد که باید در این راستا ادارات اقدامات و وظایف خود را به نحو احسن انجام داده و به سرانجام برسانند.


 

نظر شما

خطایی رخ داده است