مشروح خبر
اخبار ایران۲۸ مهر ۱۳۹۵

خوی امروز میزبان جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی

نماینده خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس عصر امروز (چهارشنبه) بیست و هشتم مهرماه در این شهرستان برگزار می شود.

سید تقی کبیری روز چهارشنبه گفت: اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در سفر به آذربایجان غربی در راستای بررسی مشکلات اقتصادی منطقه از سه شهرستان خوی، ماکو و ارومیه بازدید می کنند.
وی اضافه کرد: نخستین سفر کمیسیون اقتصادی مجلس دهم به شهرستان مشهد بوده و مقصد دومین سفر این اعضا نیز شهرستان های آذربایجان غربی در نظر گرفته شده است.
وی اظهار کرد: علاوه بر 13 عضو این کمیسیون، برخی از مسئولان کشوری از جمله مدیران بانک ها، وزارت امور اقتصادی و دارایی و وزارت صنعت، معدن و تجارت در این سفر حضور می یابند.
نماینده خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برگزاری جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس در خوی فرصت مناسبی برای طرح برخی از نیازهای اساسی این شهرستان و منطقه شمال استان است و با تایید طرح های توسعه ای اقتصادی در این کمیسیون می توانیم به تصویب آنها در صحن علنی مجلس امیدوار باشیم.
کبیری بیان کرد: موضوعات مربوط به امور بانکی، بازرگانی، بیمه، مالیات و بازار بورس در این سفر بررسی خواهد شد.
وی افزود: بازدید از صنایع آذربایجان غربی، بررسی مشکلات بخش تولید و دیدار با فعالان اقتصادی این استان از اهم برنامه های کمیسیون اقتصادی در این سفر است.
به گزارش ایرنا، کمیسیون اقتصادی مجلس 23 نفر عضو دارد.
نظر شما

خطایی رخ داده است