مشروح خبر
اخبار شهرستان۱۸ خرداد ۱۳۹۶

دانشکده پزشکی خوی باید 20 سال پیش راه اندازی می شد

امام جمعه خوی گفت: دانشکده پزشکی این شهرستان باید 20 سال پیش راه اندازی می شد زیرا این منطقه دارای سابقه علمی و فرهنگی بسیار زیاد است.

 

به گزارش پایگاه خبری شهرستان خوی ، «حجت الاسلام سیدرضی شکوری» در جلسه هماهنگی راه اندازی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی افزود: مقدمات راه اندازی این دانشکده با تلاش استاندار آذربایجان غربی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و نماینده خوی در مجلس شورای اسلامی فراهم شده که باید از این تلاش ها قدردانی کرد.
وی اضافه کرد: داشتن مدیریت با معاونت های قوی، هیات علمی متخصص و خبره، منابع مالی و علمی قوی، حمایت مدیران و مردم شهرستان و تهیه امکانات و ساختمان مناسب در شأن یک دانشکده کارآمد از جمله ارکان مهم راه اندازی این دانشکده است.
وی اظهار کرد: آذربایجان غربی به خاطر علل مختلف از جمله استان های عقب افتاده است که باید مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی با احساس مسئولیت مضاعف تلاش و فعالیت بیشتر این عقب ماندگی ها را در بخش های مختلف جبران کنند.
به گزارش ایرنا، شهرستان 375 هزار نفری خوی در شمال استان آذربایجان غربی و در 134 کیلومتری ارومیه مرکز استان واقع شده و دومین شهر استان از نظر جمعیت است.
قرار است دانشکده پزشکی زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی در شهرستان خوی راه اندازی
شود.
نظر شما

خطایی رخ داده است