مشروح خبر
اخبار استان۱۷ خرداد ۱۳۹۶

رادفر: دستگاهها، برگزاری برنامه های اوقات فراغت در مناطق حاشیه ای شهر را جدی بگیرند

                                   

علیرضا رادفر روز چهارشنبه در بیست و یکمین جلسه ساماندهی امور جوانان این استان اظهار کرد: برنامه های دستگاههای اجرایی باید در تمام طول سال برگزار شود اما تابستان فصلی است که بسیاری از جوانان و نوجوانان از کلاس های درس فارغ شده اند و باید مسئولان اجرایی یک برنامه ریزی مناسب برای اوقات فراغت این جوانان داشته باشند.


وی با تاکید بر لزوم اجرای برنامه های فرهنگی اوقات فراغت در مناطقه حاشیه شهر افزود: اجرای برنامه های فرهنگی اوقات فراغت بیشتر در مناطق حاشیه شهر و روستاها اجرا شود تا جوانان این مناطق که دسترسی به امکانات مناسبی ندارند، بتوانند اوقات فراغت خود را با برنامه های مثبتی پر کنند.


وی افزود: بحث جوانان از نکات کلیدی و مورد توجه دولت تدبیر و امید است و باید از ایده های خلاقانه جوانان در امور مختلف اداری بهره گیری شود.


مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی نیز افزود: شناسایی و استفاده از ظرفیت جوامع محلی و تشکل های مردمی از دیگر اهداف توسعه فعالیت سازمان های مردم نهاد و تشکل های مردمی در استان است.
هوشنگ عطاپور گفت: تشکل های غیردولتی عام المنفعه در ترویج روحیه نوع دوستی و انسان دوستی و گسترش معنویت و ارزش های اخلاقی و انسانی نقش کلیدی دارند و با توجه به اهمیت این سازمان‌ها در جامعه باید از تشکیل و توسعه سمن ها حمایت جدی شود.


وی ادامه داد: الگویی مناسب باید در زمینه اوقات فراغت جوانان ارائه شود.


در ادامه این جلسه نمایندگان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد شهید، کمیته امداد و نمایندگان سازمان ها مردم نهاد به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

 

 

نظر شما

خطایی رخ داده است